Konverents2020-06-21T15:45:27+00:00

Veer Seminar pakub Teile 70 ruutmeetri suuruse seminariruumi kasutust. Seminariruum on varustatud esitlusteks ja üritusteks vajaliku kaasaaegse tehnikaga (3D dataprojektor koos 3,9×2,9 meetri suuruse ekraaniga, helitehnika, WiFi jm) ja mahutab kuni 40 inimest.

Seminarisaali lauad on liigutatavad ja võimaldavad ruumi seadistada nii teatri stiilis, klassiruumi stiilis kui ka O-Laua stiilis. O-Laua stiilis mahutab küll saal kahjuks ainult 20 külalist. Kõigidel laudadel on ka ühtlasi vooluühendus, millega on võimalik ürituse vältel seadmeid laadida.

Saalist on võimalik ka kogu seminari mööbel eemaldada ja kasutada seminariruumi muudeks üritusteks (pidulik õhtusöök, sünnipäev, firma üritus jne).

Seminariruumi kõrval asub ka meie saunakompleks, mis võimaldab Teil oma üritusi veelgi lõbusamaks muuta. Saunaga üritused on üldiselt väga populaarsed ettevõtete ürituste puhul. Saunakompleksi kuulub aurusaun, leilisaun ja puhkenurk teleriga. Nii leilisaun kui ka aurusaun mahutavad korraga maksimaalselt 8 inimest.

Soovi korral on võimalik pakkuda pikema ürituse puhul ka majutust kuni 8le inimesele. Toitlustust pakub Veer – Köök & Baar.

Info ja päringud aadressil mariliis@veer.ee ja telefonil +372 5454 5575